Młodszy Instalator Systemów AV

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1168913

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży nowoczesnych technologii poszukujemy osoby na stanowisko:

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Instalacja sprzętów audiowideo (ekrany projekcyjne, mikrofony, komputery, przyłącza stołowe, zasilacze, przedłużacze, głośniki sufitowe i ścienne, projektory) zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Prowadzenie tras kablowych
  • Wykonywanie instalacji samodzielnie lub w min. 2-osobowym zespole.
  • Wykonywanie instalacji w biurach Klientów na terenie woj. mazowieckiego + projekty zewnętrzne
  • Tworzenie dokumentacji z wizji lokalnej pomieszczenia
  • Prowadzenie rozmów z Klientami
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

   Nasze wymagania:

  • Obsługa podstawowych zestawów narzędzi (śrubokręt, klucze, młotek, wkrętarka)
  • Podstawowa wiedza techniczna nt. instalacji audiowideo, urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zmysł techniczny
  • Znajomość programu AutoCAD (mile widziana)
  • Umiejętność rozmowy z klientem
  • Łatwość przyswajania wiedzy
  • Zainteresowanie audiowideo
  • Wykazywanie się inicjatywą
  • Samoorganizacja
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej
  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjny system benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w zespole

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne, Praca Inżynieria