Młodszy Elektromechanik

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z Naszych Kluczowych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko;

Młodszy Operator Produkcji Elektromechanik

Miejsce pracy:
Warszawa Ursynów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ręczny montaż mechanicznych i elektronicznych podzespołów urządzeń - zgodnie z dokumentacją techniczną i jakościową
  • Programowanie sterowników i urządzeń
  • Testowanie i obsług znakowarek laserowych
  • Samodzielne weryfikowanie jakościowych elementów i raportowanie niezgodności
  • Zgłaszanie sugestii poprawiających organizację i jakość pracy oraz produktu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności czytania schematów oraz rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi elektronarzędzi
  • Doświadczenia w ręcznych pracach ślusarskich i montażowych (minimum rok)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia Kandydata + Premie roczną!
  • Pełen pakiet benefitów – Opieka Zdrowotna, Karta sportowa oraz Ubezpieczenie na życie
  • Pracę w trybie I zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.