Młodszy Doradca Leasingowy ds. Rynku AGRO

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta – spółki leasingowej o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku - poszukujemy  zmotywowanych i doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Doradca Leasingowy ds. Rynku AGROMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych tj. producentów oraz krajowych importerów maszyn i urządzeń rolniczych;
  • Reprezentowanie spółki wobec dostawców maszyn i urządzeń rolniczych w skali ogólnokrajowej;
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych we współpracy z dostawcami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji leasingowej.

Wymagania:

  • Doświadczenia we współpracy do producentami, importerami lub dostawcami z obszaru rynku AGRO;
  • Znajomości modeli współpracy partnerskiej pomiędzy instytucją finansową i dostawcami środków trwałych
  • Znajomości rynku usług finansowych;
  • Znajomości specyfiki branży rolniczej;
  • Minimum dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych;
  • Przywiązania do wysokiej jakości działań;
  • Nastawienia na realizację celów i orientacji biznesowej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie  wraz z systemem motywacyjnym;
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.