Opis stanowiska pracy

FOCUS RESEARCH SP. Z O.O. Międzynarodowa firma badań rynku działająca w ponad 31 państwach oferuje pracę na stanowisku:

Młodszy Analityk

  • przygotowywanie raportów i analiz
  • wsparcie analityczne dla procesu budowania i zarządzania segmentami klientów
  • rozwijanie systemów i narzędzi do analizy danych
  • automatyzacja procesów
  • wsparcie analityczne innych działów
  • przetwarzanie danych

Wymagania

  • biegła obsługa MS Office, głównie Excel (funkcje warunkowe, zagnieżdżone, tabele przestawne) oraz Access (tworzenie tabel, budowanie relacji, umiejętność wykorzystania kwerend)
  • dobra znajomość VBA (samodzielne pisanie makr) i SQL
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • terminowość, sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i komunikatywność
  • łatwość i szybkość uczenia się

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Doskonałą atmosferę w pracy
  • Pracę w godzinach 8.00- 16.00

Wymagania

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r., nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma FOCUS RESEARCH jest dużą międzynarodową firmą specjalizującą się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy