LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0013496
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

- Projektowanie i realizacja raportów;
- Analiza baz danych;
- Udział w projektach z zakresu windykacji (na poziomie działu, międzydziałowych, międzynarodowych);
- Przygotowywanie prezentacji na podstawie tworzonych raportów/analiz.

Oczekiwania:

- Studenci IV-V roku studiów (preferowane kierunki: metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, informatyka, statystyka, ekonometria);
- Umiejętność pracy z dużą ilością danych liczbowych, bazami danych;
- Zaawansowana znajomość MS Excel;
- Zdolność analitycznego myślenia;
- Znajmość języka angielslkiego na poziomie B1;
- Dodatkowym atutem będzie znajomość SQL.

Oferta:

- Umowa zlecenie;
- Ciekawa, pełna wyzwań praca dla osoby, które lubią pracować z liczbami;
- Nauka zawodu analityka w środowisku instytucji finansowej o międzynarodowych korzeniach;
- Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności kandydata.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.