LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk Finansowy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0030487

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie modeli finansowych
  • Analiza rentowności i podział zysków między liniami biznesowymi
  • Rozwój i automatyzacja procesów sprawozdawczych
  • Pomoc w procesie budżetowania i prognozowania
  • Pomoc w procesach na koniec miesiąca i raportowanie do akcjonariuszy
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc dla wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy
  • Stałe zaangażowanie w rozwiązywanie problemów z danymi w systemie księgowym i bazach danych

Oczekiwania:

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku Analityka Finansowego, mile widziane w instytucji finansowej
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Determinacja w przezwyciężaniu napotkanych trudności i odpowiedzialność za ostateczne wyniki
  • Wykształcenie w zakresie ekonometrii / metod ilościowych / finansów / rachunkowości
  • Zaawansowane umiejętności modelowania finansowego
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Rozumienie pojęć baz danych
  • Praktyczna znajomość MS Access
  • Rozumienie pojęć księgowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość zasad tworzenia rachunku zysków i strat dla instytucji finansowych
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Praktyczna znajomość VBA

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
  • Dni owocowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Lokalizacja: Mokotów

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570