Młodszy Analityk Finansowy

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

OPIS OFERTY

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka (w dziale kontrolingu). Jest to idealne stanowisko dla osoby z umiejętnością analitycznego myślenia oraz z pierwszym doświadczeniem w obszarze kontrolingu.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie standardowych raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wsparcie w przygotowaniu rocznego budżetu, forecastów, planu wieloletniego oraz kontrola i analiza odchyleń
  • Wspieranie zespołu kontrolingu w realizacji bieżących zadań
  • Udział w optymalizacji procesów wewnętrznych
  • Bieżąca obróbka danych pod kątem analiz, w tym utrzymanie jakości informacji zarządczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finanse, ekonomia lub 4-5 rok studiów (z możliwością podjęcia pełnego etatu)
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość VBA

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów

Devire Devire Devire Devire