Mlodszy Analityk finansowy z j. francuskim - farmacja

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta firmy z branży farmaceutycznej do zespołu kontrolingu, szukam młodszego analityka finansowego z zacięciem biznesowym.

Szukam osoby, która ma chce się rozwijać organicznie wewnątrz struktury międzynarodowej

Osoba ta będzie pracować bezpośrednio z Dyrektorem finansowym i mieć ekspozycje na region CEE.

Wymagamy od Kandydatów znajomości języka francuskiego na poziomie minimum B2.

Informacje o kliencie

Szukam osoby, która ma motywacje, aby się rozwijać organicznie wewnątrz struktury międzynarodowej.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i prowadzenie prac nad budżetowaniem, prowadzenie forecastow i jego rewizji
  • Przygotowanie raportów ze sprzedaży, KPI, P&L
  • Prowadzenie analiz biznesowych - dochodowość poszczególnych biznesów, produktów i wydawanie rekomendacji do kolejnych celów biznesowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Branie udziału w projektach mających na celu optymalizacje wydatków
  • Wsparcie działu kontrolingu w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - zarządzanie, finanse, ekonomia itp.
  • 2 lata doświadczenia w analizie biznesowej / finansowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)
  • Biegła znajomość Excel oraz umiejętność pracy na bardzo dużej ilości danych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • Wysokie umiejętności komunikacji
  • Otwarcie na relokacje - mile widziane

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Praca w oparciu o umowę o prace
  • Realny wpływ na rozwijanie biznesu w obszarze CEE
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page