Młodszy Analityk Finansnowy/Analityk Finansowy (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jeżeli jesteś osobą samodzielną w działaniu, komunikatywną, masz analityczny umysł, znasz bardzo dobrze język angielski i Excela oraz szukasz firmy, gdzie będziesz mógł rozwijać swój potencjał to jest to oferta dla Ciebie. Warunkiem koniecznym jest jednak doświadczenie w obszarze controllingu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy handlowej - poszukuję osoby na nowo tworzone stanowisko: Młodszego Analityka Finansowego/Analityka Finansowego.

Opis stanowiska

Jeżeli nie spełniasz wszystkich oczekiwań zawartych w ogłoszeniu - nie martw się! Nasz Klient oferuje pracę, gdzie wraz z upływem czasu będzie następowało przekazywanie kolejnych zadań z obszaru controllingu. Rola ta ma dużą ekspozycję na biznes i łączy się ze współpracą z zarządem.

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz raportowanie zgodnie ze standardami grupowymi przy współpracy z działem Księgowości i SSC
  • Udział w procesie forecastowania oraz budżetowania
  • Opracowywanie okresowych przeglądów biznesu
  • Budowa modeli finansowych, kalkulacja wybranych rezerw, analiza danych i przygotowywanie rekomendacji/prognoz
  • Praca blisko biznesu - ekspozycja na dział sprzedaży, zarząd, wpływ na działalność firmy
  • Bezpośrednia współpraca z działem Sales, Customer Service, Technical Service w zakresie: pozyskiwania informacji finansowej, kontroli rentowności, internal control
  • Praca nad optymalizacją kapitału pracującego spółki - analizy, rekomendacje, follow-up procesu windykacji i action planów
  • Rozwój narzędzi controllingowych i księgowych, optymalizacja procesów

Profil kandydata

  • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, zaawansowane formuły),
  • Mile widziana znajomość IFRS, systemów SAP ERP, MS Powerpoint, MS Access, IBM Cognos Analytics
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych oraz kreatywność - praca z liczbami, wyciąganie wniosków, pomysły na usprawnienia
  • Otwartość i proaktywność - ciągła współpraca ze wszystkimi działami firmy, poszukiwanie punktów do optymalizacji działania firmy
  • Komunikatywność - również przy współpracy z osobami z zarządu i regionu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Premia roczna
  • Opieka medyczna
  • Bezpłatny parking
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page