Młodszy/a Specjalista/ka ds. Personalnych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1175507

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży inżynieryjnej, poszukujemy Osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów związanych z zatrudnieniem pracowników
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • administracja personalna, w tym wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • administracja badań lekarskich z zakresu medycyny pracy
  • monitorowanie szkoleń BHP
  • wsparcie pracowników w zakresie administracji personalnej, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość j. polskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomośc j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • umiejętność pracy w Ms Excel (tabele przestawne, wyszukiwania pionowe i poziome)
  • umiejętności planowania i organizowania pracy
  • samodzielność, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • intensywny plan wdrożenia do pracy
  • możliwości rozwoju – liczne szkolenia, naukę j. angielskiego
  • aktywności well-being i wyjazdy integracyjne
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, darmowe lunche w biurze, miejsce parkingowe)
  • pracę w modelu hybrydowym
  • elastyczne godziny pracy

Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu , 3/5 etatu lub 3/4 etatu (tj. 2 lub 3 dni w tygodniu na cały dzień lub 5 dni w tygodniu mniejsza liczba godzin).

Wynagrodzenie brutto za pełen etat 6000 – 6500 PLN brutto; odpowiednio zmniejszone w zależności od wymiaru etatu.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę za naszym pośrednictwem na okres 6 miesięcy (pierwsza umowa) z realną możliwością kontynuacji współpracy bezpośrednio u Klienta.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Włochy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland