Młodsza/y Księgowa/y / Księgowa/y - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Młodsza/y Księgowa/y / Księgowa/yMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w przygotowaniu comiesięcznych deklaracji podatkowych: VAT-7, VAT-UE,
  • Udział w sporządzaniu sprawozdania finansowego zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości,
  • Współpraca i wsparcie dla pracowników w zakresie rozliczania wydatków służbowych,
  • Pomoc w prowadzeniu rejestru środków trwałych w systemie,
  • Dekretacja faktur, przygotowywanie zestawień pomocniczych oraz wysyłanie faktur,
  • Współpraca z pracownikami z innych działów spółki oraz dostawcami usług i towarów w sprawach związanych z fakturami zakupowymi,
  • Przygotowywanie sprawozdań wymaganych przez NBP oraz GUS,
  • Udział w procesach związanych z prowadzeniem gospodarki magazynowej,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym przygotowywanie wymaganych rezerw kosztowych,
  • Wsparcie i współpraca z pozostałymi pracownikami Działu Finansów oraz udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub ekonomia),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość systemu księgowego OPTIMA,
  • Mile widziane doświadczenie w branży retail

Nasza propozycja:

  • umowa o pracę
  • praca w 6 osobowym zespole
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie
  • gwarantowana premia roczna
  • biuro zlokalizowane w Śródmieściu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.