Młodsza specjaliskta/a ds. księgowości

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-7-63595

Naszym Klientem jest firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji rynkowej, której siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

- księgowanie faktur zakupu
- rozliczanie podatku VAT
- współpraca z firmą audytorską w trakcie audytów finansowych oraz z innymi instytucjami (np. z bankami)
- uzgodnienia księgowań między jednostkami powiązanymi w grupie (Intercompany)
- przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby banków oraz instytucji zewnętrznych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe w obszarze finansów/ rachunkowości/ ekonomii
- Pierwsze doświadczenie w obszarze księgowym (praktyki, staże)
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
- Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiając swobodną komunikację (warunek konieczny)
- Dokładność i zaangażowanie w obowiązki

Korzyści:
- Umowę o pracę z perspektywą długofalowej współpracy
- Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Wspierające środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse