Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Młodsza Księgowa

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Wsparcie w księgowaniu faktur

Weryfikacja dokumentów księgowych

Przygotowywanie dokumentów do płatności

Archiwizacja dokumentów księgowych

Praca z wykorzystaniem MS Excel.

Wymagania:

Wykształcenia wyższego (preferowany profil: rachunkowość / finanse), Dobrej znajomości aplikacji biurowych MS Office, w szczególności programu Excel, Dokładności, skrupulatności i rzetelności

Wysokiej kultury osobistej, Gotowości do rozwoju w obszarze księgowości/ finansów, Mile widziane: doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze księgowości.

Oferta:

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwości rozwoju zawodowego

Zatrudnienie w oparciu o pracę na umowę zlecenie.

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy... usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse