Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

MTR Media Sp. z o.o. Sp.k

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• bieżące księgowanie faktur kosztowych,
• wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych,
• wprowadzanie przelewów w systemie bankowym oraz księgowanie wyciągów,
• monitorowanie terminów płatności,
• monitorowanie należności,
• przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu

Oferujemy:
• stabilną pracę w miłej, choć pełnej emocji atmosferze :-)
• udział w obsłudze reklamowej krajowych i międzynarodowych marketerów,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Wymagania

• doświadczenie w dziale księgowości minimum 1 rok,
• preferowane wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse),
• skrupulatność, dokładność i systematyczność,
• samodzielność przy wykonywaniu obowiązków,
• przyjazne nastawienie do klientów i współpracowników - komunikatywność,
• dobra znajomość MS Excel,
• znajomość bieżących przepisów podatkowych
• mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP Optima

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa MTR Media działa na rynku od 1995 roku, jesteśmy więc ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse