Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premie świąteczne i wakacyjne
  • Sprzęt niezbędny do pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu podatku VAT
  • Umiejętność wystawiania faktur sprzedaży krajowej i zagranicznej
  • Umiejętność rejestracji faktur krajowych i zagraniczny
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, poziom B2

Zadania:

  • Wystawianie oraz rejestracja faktur
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego
  • Archiwizacja i kompletowanie dokumentacji księgowej
  • Obieg dokumentacji księgowej
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Pomoc w przygotowywanie zestawień i raportów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy