Mł. Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i
kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.

W Banku BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

TWÓJ KAPITAŁ:

  • kochasz rozmawiać z ludźmi;
  • masz pierwsze doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub w telefonicznej obsłudze klienta;
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie;
  • chcesz się dalej rozwijać jako ekspert w sprzedaży;
  • cenisz sobie wolne weekendy.

OPIS STANOWISKA

  • sprzedaż produktów banku przez telefon,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • zachowanie wysokich standardów obsługi klienta,
  • udział w projektach z zakresu telemarketingu.

GWARANTUJEMY:

  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie, które dadzą Ci wpływ na poziom zarobków;
  • wolne weekendy;
  • programy rozwojowe i szkolenia, dzięki którym zostaniesz doradcą bankowym na mistrzowskim poziomie;
  • pracę wśród ciekawych świata ludzi, którzy przy okazji są specjalistami w swych dziedzinach i chętnie wdrożą Cię w wyższy poziom bankowości;
  • pakiet benefitów: dodatkowe dni urlopy, extra warunki na produkty bankowe oraz standardowo: LuxMed, Multisport czy dofinansowanie do wakacji;
  • strefę relaksu z wygodnymi pufami i pyszną kawą, które będzie sprzyjać ploteczkom na przerwie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.