Mistrz produkcji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dużym rozwojem firmy, poszukujemy dla naszego klienta Mistrza Zmiany. Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracy podległego zespołu, doskonalenie procesów produkcyjnych, z bezpośrednim raportowaniem do Kierownika Produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. Organizacja należy do globalnej grupy, w skład której wchodzi około 300 zakładów produkcyjnych i 35 ośrodków badawczo - rozwojowych na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie oraz motywowanie i rozwój podległego zespołu (Zarządzanie zespołem 20-30 Operatorów na 3 zmianach produkcyjnych);
  • Realizacja planów produkcyjnych przy zapewnieniu bezpieczeństwa zespołu oraz jakości produktu;
  • Doskonalenie i poprawa procesów produkcyjnych w szczególności w zakresie jakości oraz poziomu efektywności;
  • Wprowadzanie nowych koncepcji pracy celem poprawy organizacji, efektywności pracy i jej bezpieczeństwa;
  • Przeprowadzanie audytów dotyczących standardów pracy w swoim obszarze;
  • Raportowanie bezpośrednio do UAP Manager (Kierownika Produkcji).

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (techniczne; społeczne - Zarządzanie; Psychologia);
  • Minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności zarządzania zespołem zdobyte w firmie produkcyjnej (wymóg konieczny);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku międzynarodowym;
  • Bardzo dobra organizacji czasu pracy;
  • Umiejętności interpersonalne - motywowanie pracowników, zarządzanie absencją pracowników;
  • Kreatywność - wprowadzanie usprawnień w istniejących procesach;
  • Potencjał do rozwoju - w przyszłości objęcie stanowiska UAP Manager (Kierownik Produkcji);
  • Umiejętność odczytywania wskaźników;
  • Gotowość do podjęcia pracy na 3 zmiany (pon. - pt.) + weekendy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur pionowych i poziomych organizacji;
  • Ponadrynkowe wynagrodzenie uzależnione od zdobytego doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Opieka medyczna, karta sportowa, świadczenia świąteczne, program emerytalny itp.;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne realizowane przez doświadczoną kadrę managerską;
  • Wsparcie finansowe w relokacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page