Microsoft Exchange Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1107826

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Microsoft Exchange Specialist.

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: lipiec/sierpień 2018
Rodzaj pracy: UZ -> UoP

Obowiązki:

• Utrzymanie i wspieranie Microsoft Exchange w tym dostarczanie wsparcia w zakresie ryzyka wypływu informacji
• Wspieranie biznesu dostarczając nowe rozwiązania
• Zapewnienie wsparcia na 3 linii suportu
• Administracja bazami danych MS SQL Server (wersje 2008 / 2012 / 2016)
• Udział we wdrażaniu nowych systemów i aplikacji

Wymagania:

• Ogólnie ponad 2 lata doświadczenia w zakresie administracji systemami poczty elektronicznej MS Exchange oraz MS Sharepoint
• Umiejętność administrowania serwerami relacyjnych baz danych MSSQL
• Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows Serwer 2012/2016 oraz MS Exchange 2016
• Znajomość usług katalogowych Active Directory będzie dużym atutem
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 11:00)
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland