Menedżer Private Banking

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowego banku posiadającego w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań inwestycyjnych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Menedżer Private BankingMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktywów z segmentu Private Banking;
  • Budowanie i rozwijanie własnego portfela klientów;
  • Kompleksowa obsługa klientów  i dostarczanie rozwiązań finansowych o najwyższej jakości, głównie z zakresu rynku kapitałowego;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych;
  • Ścisła współpraca z doradcami Klienta w oddziałach.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat, popartego sukcesami, doświadczenia w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za pozyskiwanie i obsługę Klientów Zamożnych;
  • Bardzo dobra znajomość produktów rynku kapitałowego;
  • Znajomość lokalnego rynku;
  • Znajomość oferty produktowej konkurencji;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania długotrwałych relacji;
  • Profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz indywidualnych coachingach podnoszących efektywność,
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.