Menadżer Zespołu Sprzedażowego

Praebeo Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praebeo sp. z o.o. rozpoczyna realizację nowego projektu, w ramach, którego tworzony jest nowy zespół pracowników.
Jeśli chcesz pracować przy nowym rozwojowym projekcie, w dynamiczne rozwijającej się firmie, dołącz do naszego zespołu aplikując na stanowisko:
Menadżera zespołu sprzedażowego

OPIS STANOWISKA:
Kierownik zespołu handlowców jest bezpośrednim zwierzchnikiem i koordynatorem bieżących działań personelu handlowego firmy. Kierownik opracowuje harmonogram prac i kontroluje jego poprawne realizowanie. Osoba zatrudniona w tym charakterze opracowuje także plany sprzedażowe i analizy wyników sprzedażowych zespołu. Specjalista odpowiada za motywowanie i kontrole zespołu oraz realizacja wyznaczonych planów biznesu. Zadaniem Menadżera jest również rozliczanie zespołu z codziennych aktywności, a także inicjatywa i kreatywność w działaniach.

OFERUJEMY:
-kierownicze stanowisko
-atrakcyjne wynagrodzenie (stałe+prowizja)
-kreatywną pracę z uwzględnieniem wymagań Menadżera odnośnie pracy zespołu
-wpływ na strukturę zespołu
-służbowy komputer, telefon

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Wymagania

OD KANDYDATÓW WYMAGAMY:
- doświadczenia w kierowaniu zespołem

- Czynnego udziału w rozwoju projektu (samodzielność, inicjatywa, kreatywność)

-umiejętności zarządzania zespołem sprzedażowym (planowanie, organizowanie pracy zespołu)
-opracowywanie i realizacja planu sprzedażowego
-zdolności efektywnej pracy w zespole, umiejętności negocjacyjne i analityczne
-umiejętność delegowania zadań
-mile widziana własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Firma Praebeo sp. z o.o. zajmuje się unikatowym systemem sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo system prowizyjny
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca