Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Menadżer ds. kluczowych klientów

Warszawa, mazowieckie

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Opis stanowiska pracy

Co dostaniesz?

  • prace w polskiej firmie z 25-letnim doświadczeniem,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy,
  • wdrożenie prowadzone przez doświadczonych menedżerów,
  • dużą samodzielność,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • opiekę medyczną w najlepszej sieci medycznej w Polsce :)
  • kartę sportową.

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych,
  • realizacja celów i planów sprzedażowych (kwartalnych i rocznych),
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków i umów handlowych.

Czego szukamy?

  • minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • energii i samoorganizacji,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • czynnego prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenia w sprzedaży usług medycznych (mile widziane).

Prezentacja firmy

GRUPA ENEL-MED

ENEL-MED istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jest spółką notowaną... na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju, w skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej.
Prowadzimy pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Biuro / Dokumentacja