Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie montaż maszyn, dedykowanych elementów według dokumentacji technicznej 2D oraz 3D, uczestniczenie w uruchomieniach i regulacji gotowych maszyn.
Zakres obowiązków:
• Budowa, montaż, uruchomienia, konserwacja maszyn i linii technologicznych,
• Przeprowadzanie kalibracji i rozruchu maszyn oraz urządzeń w zakresie elektryki i automatyki,
• Wsparcie techniczne klienta,
• Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych,
• Zgłaszanie i wdrażanie zmian usprawniających pracę, poprawiających jakość lub redukujących koszty.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne w zakresie automatyki, mechatroniki, mechaniki lub pokrewne,
• Doświadczenie w wykonywaniu kalibracji i ustawianiu maszyn,
• Biegła znajomość rysunku technicznego, czytanie schematów elektrycznych,
• Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja czasu pracy, samodyscyplina,
• Prawo jazdy kat. B w użyciu,
• Gotowość do wyjazdów służbowych (także zagranicznych),
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą :
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość zagadnień dziedziny elektroniki i automatyki.
Oferujemy:
• Udział w realizowaniu interesujących i nowatorskich projektów,
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowej wiedzy,
• Pracę w innowacyjnej firmie,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Warunki finansowe adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,

Prezentacja firmy

Produkcja maszyn i urządzeń dla wiodących marek motoryzacyjnych: ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis