Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży motoryzacyjnej, lidera na rynku, w Serwisie samochodów osobowych i dostawczych poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi,
  • przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji,
  • wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac,
  • dbanie o swoje stanowisko pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu napraw i serwisowaniu pojazdów samochodowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach prywatnych, obsługujących wiele marek,
  • wiedza z zakresu budowy nowoczesnych pojazdów i ich elementów,
  • umiejętność obsługi testerów diagnostycznych OBD w zakresie co najmniej odczytu i interpretacji kodów usterek,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym (7-15 lub 11-19),
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • rozwój i szkolenia,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.
Benett PEOPLE (cert. nr 7055)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.