Mechanik lotniczy - Niemcy (Pirmasens)

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta – wspierającego jednostki wojskowe USA na terenie Niemiec – prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Mechanik lotniczy – praca w Niemczech (Pirmasens)

Zakres obowiązków:

  • naprawa i konserwacja przydzielonego sprzętu
  • wykonywanie rutynowych i rozszerzonych czynności konserwacyjnych na urządzeniach naziemnych dla przemysłu lotniczego (AGE)
  • sprawdzanie, naprawianie i konserwowanie przydzielonych sprzętów pomocniczych (korzystając z odpowiednich instrukcji konserwacji i powiązanych danych technicznych)
  • przeprowadzanie konserwacji naprawczych wszystkich urządzeń
  • konserwowanie narzędzi ręcznych i elektrycznych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami

Wymagania:

  • min. wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie mechanik lotniczy lub pojazdów samochodowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w Niemczech (praca stacjonarna – wsparcie techniczne wojsk amerykańskich)
  • znajomość j. angielskiego – minimum komunikatywna
  • obywatelstwo w kraju członkostwa w UE

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim oddziałem
  • w pełni opłacane zakwaterowanie (pokój jedno osobowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku przy wsparciu technicznym wojsk amerykańskich
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.