Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

Mechanik konserwator maszyn

Warszawa, mazowieckie

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres głównych zadań realizowanych na stanowisku:

  • konserwacja, naprawa i usuwanie awarii maszyn i urządzeń na wydziałach produkcyjnych poligrafii,
  • wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów,
  • bieżące utrzymywanie sprawności parku maszynowego podczas wykonywania zleceń produkcyjnych,
  • wykonywanie pomiarów gniazd łożyskowych, pasów napędowych, zgodnie z prowadzonym planem diagnostyki maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość maszyn drukarskich,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • konieczna wysoka dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. to firma szczycąca się ponad 90-letnią... tradycją na rynku producentów papierów wartościowych.

Nasza misja brzmi:

"Nasze produkty i usługi zapewniają wiarygodność procesów transakcji i identyfikacji"

Naszym odbiorcom oferujemy nowoczesne, dobrze zabezpieczone produkty i usługi o wysokiej jakości. Należą do nich m.in.: banknoty, papiery wartościowe, dokumenty, znaki akcyzy i znaczki pocztowe, jak również karty plastikowe oraz usługi elektroniczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis