Mechanik / elektryk utrzymania ruchu

Warszawa, mazowieckie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

 • Dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń technicznych
i produkcyjnych według określonego harmonogramu.

• Usuwanie usterek powstałych w trakcie eksploatacji.

• Konserwacja maszyn i urządzeń.

• Analiza awarii w raporcie zmianowym

• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

• Praca zmianowa po 12h (2 dni pracy, 2 dni przerwy).

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne,

• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w służbach w Utrzymaniu Ruchu w wysoko zautomatyzowanych zakładach przemysłowych,

• Znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, hydrauliki i pneumatyki przemysłowej,

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

• Uprawnienia SEP,

• Umiejętność pracy w grupie,

• Dyspozycyjność (praca zmianowa w ruchu ciągłym).

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Premię miesięczną do 18% płacy brutto, uzależniona od wyników,

• Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny,

• Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodziny,

• Realne wsparcie z ZFŚS – „grusza”, bony świąteczne, itp.

• Praca w dużej, bezpiecznej i rozwijającej się firmie,

• Dojazdy do pracy na trasach: Maciejowice–Karczew; Sobolew-Karczew.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Automatyka , Praca Inżynieria