Mechanik / Diagnosta Samochodowy Marki Audi

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci Dealerskich
w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Od: Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/diagnosty samochodowego,
  • doświadczenie w obsłudze samochodów klasy Premium będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność diagnozowania usterek,
  • znajomość programów diagnostycznych,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w pracę,
  • punktualność,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Opis stanowiska:

  • do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów, diagnozowanie usterek oraz ich naprawa.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego ,
  • szkolenia w kraju jak i za granicą pod okiem doświadczonych mentorów,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie Pracodawcy,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport).

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pomocą opcji „Aplikuj”