Mechanik autobusowy

Mobilis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Mobilis Sp. z o.o.  Warszawa

Opis stanowiska:

  • wykonanie prac naprawczych w warsztacie oraz usuwanie usterek autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego,
  • kontrola stanu części mechanicznych,
  • naprawa części zamiennych i zespołów,
  • dbałość o stan techniczny autobusów.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w zakresie napraw pojazdów mechanicznych (ciężarówki lub autobusy),
  • wykształcenie minimum zawodowe mechanicznie ,
  • wiedza z zakresu mechaniki;
  • zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień elektrycznych/elektronicznych, układów ogrzewania i klimatyzacji oraz urządzeń diagnostycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę miejską na I i II strefę.

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna