Opis stanowiska pracy

Czy jesteś chętny, aby rozwijać swoje umiejętności w zakresie rachunkowości? Czy chciałbyś być częścią wielokulturowego zespołu? Jeżeli tak, to zachęcamy do ubiegania się o to stanowisko i dołączenie do naszej firmy. Oferujemy zatrudnienie dla osoby z aktualnym orzeczeniem niepełnosprawności u naszego kontrahenta, w nowym Centrum Usług Wspólnych obsługującym 14 krajów z Europy Środkowo-Wschodniej.

Opis stanowiska pracy:

  • Zbieranie niezbędnych dokumentów do tworzenia / modyfikowania dostaw, blokowanie nieaktywnych dostawców, kontrolowanie, czy dostawca istnieje / nie istnieje w systemie SAP
  • Aktywny udziału w procesie definiowania, aktualizowania i przekazywania procedur danych podstawowych dostawcy
  • Odpowiedzialność za tworzenie i aktualizację danych podstawowych dostawcy
  • Postępowanie zgodnie ze standardowymi procedurami operacyjnymi dotyczącymi danych podstawowych dostawcy
  • Zapewnienie wymogów prawnych i jakości usług
  • Komunikacja z zespołami odpowiedzialnymi za zobowiązania i finanse oraz kluczowymi punktami w krajach w obrębie Centrum Usług Wspólnych
  • Odpowiedzialność za archiwizowanie całej dokumentacji
  • Raportowanie do dyrektora Centrum Usług Wspólnych

Wymagania:

  • Ważne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Ukończone studia wyższe lub student ostatniego roku, najlepiej w zakresie finansów / rachunkowości
  • Dbałość o szczegóły i dokładność
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność szeregowania obowiązków według ich ważności
  • Dobra znajomość Microsoft Office, doświadczenie w pracy w SAP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, inny język z krajów Europy Środkowej i Wschodniej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • dynamiczne i wielojęzyczne środowisko pracy
  • umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi normami zatrudniania osób niepełnosprawnych;
  • atrakcyjne warunki finansowe i stabilność zatrudnienia;
  • rozwój kariery w strukturach rachunkowości;
  • szkolenie na stanowisku pracy;
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do zakupu: leków, wyjazdów rehabilitacyjnych, medycznej opieki specjalistycznej itp.);
  • dodatkowo: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karty rabatowe do innych naszych kontrahentów, wewnętrzny butik z produktami firmowymi;
  • współpracę i pomoc koordynatora ds. zatrudnienia.

Miejsce pracy: Warszawa (Centrum).

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszeń prosimy dopisywać aktualnie obowiązującą klauzulę o możliwości przetwarzania danych osobowych.

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja biurowa