Mass Market Sales Manager

Warszawa, mazowieckie

HAYS Pharma

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1136424

Twoja następna firma

Nasz Klient to międzynarodowa firma farmaceutyczna, która posiada w swoim portfolio produktowym zarówno leki RX, jak i OTC. Organizacja rok do roku odnotowuje wzrost sprzedaży oraz powiększa swoje portfolio produktowe. Firma cieszy się niską rotacją, a produkty firmy są rozpoznawalne i cenione w środowisku lekarskim oraz wśród farmaceutów.

Twoje następne stanowisko

W związku z poszerzeniem struktur firmy, poszukujemy kandydata na nowo powstałe stanowisko Mass Market Sales Managera (Key Account Managera Mass Market). Zapraszamy do kontaktu osoby, które posiadają doświadczenie w nawiązywaniu relacji biznesowych z Klientami w kanale masowym (m. in. drogerie, super-, hipermarkety) oraz doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej. Współpraca z innymi działami firmy, w tym z działem sprzedaży (field force) czy działem marketingu. Raportowanie będzie odbywało się do Dyrektora Business Unitu OTC.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jeżeli posiadasz doświadczenie w nawiązywaniu kontaktu i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami w kanale massmarket, to zgłoś się do nas. Dużym plusem będzie znajomość rynku farmaceutycznego oraz aktualnych trendów na rynku.

Co zyskujesz?

Pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej z potencjałem na długoterminową współpracę (nowe stanowisko, niska rotacja). Firma proponuje wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym, oraz rozbudowany pakiet benefitów.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Nasza dywizja specjalizuje się w sektorze usług farmaceutycznych. Zarządzane przez nas... procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.
W przeciągu 5 lat od powstania dywizji, HAYS Pharma stała się liderem rekrutacji farmaceutycznej w Polsce i Europie.
Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie danych specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową i nowoczesnych metodach search and selection. Dzięki temu zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska medyczne i kliniczne.
Doświadczenie i dogłębna specjalizacja w rekrutacji farmaceutycznej umożliwiają konsultantom HAYS Pharma realizowanie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług dla naszych kandydatów i Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Badania / Rozwój