Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy, która oferuje swoim Klientom infrastrukturę, rozwiązania i usługi IT dla biznesu, poszukujemy obecnie Marketing Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój działań marketingowych w Polsce, opierając się zarówno na tradycyjnym marketingu B2B, jak i digitalowych rozwiązaniach, współpracując z 1 osobą raportującą.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma, oferująca swoim Klientom infrastrukturę, rozwiązania i usługi IT dla biznesu.

Opis stanowiska

  • Budowanie mierzalnych strategii, które wzmocnią profitowy wzrost Firmy,
  • Bliska współpraca z działem sprzedaży i produktowym w celu wypracowania skutecznych aktywności marketingowych,
  • Tworzenie programów marketingowych dla poszczególnych segmentów rynku,
  • Budowa i egzekucja planów marketingowych dotarcia do rynku, włączając kampanie generujące popyt, wdrażanie nowych produktów, regularne kampanie komunikacyjne, eventy, social media, kampanie SEO,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w ramach digital marketingu w segmencie B2B,
  • Monitoring i analiza Klientów i aktywności, aby w pełni wykorzystać możliwości maksymalizacji biznesu,
  • Bieżąca analiza kampanii marketingowych,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 8 letnie doświadczenie w marketingu w branży technologicznej lub biznesie e-commerce,
  • Dobra znajomości rozwiązań digital marketingu w biznesie B2B,
  • Umiejętność budowania relacji z partnerami wewnętrznymi w celu wypracowania efektywnych rozwiązań,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zróżnicowanymi zespołami projektowymi,
  • Doskonałe umiejętności przywódcze, komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Przedsiębiorczość, otwartość i innowacyjność,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie z metodologią agile będzie atutem,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page