Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie do zespołu marketingu poszukujemy kandydata na stanowisko Marketing Managera, odpowiedzialnego za całość działań marketingowych firmy oraz zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znany producent i dystrybutor wyposażenia łazienkowego oraz armatury kuchennej obecny na rynku już od kilkudziesięciu lat. Firma to rodzinne przedsiębiorstwo, wyznaczające nowe trendy i kreujące nowe rozwiązania w celu zaspokojenia pragnienia luksusu, estetyki i komfortu swoich klientów.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej
  • Wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych
  • Odpowiedzialność za kreowanie konkurencyjnego wizerunku marki przy użyciu narzędzi komunikacyjnych (kanały social media, strony www, content marketing)
  • Planowanie i nadzór nad realizacją kampanii reklamowych (ATL / BTL / DIGITAL / PR)
  • Analiza efektywności prowadzanych projektów pod kątem ROI oraz sporządzanie analiz i raportów w tym zakresie (trade marketing, działania odsprzedażowe dedykowane dla marki, e-commerce, PR)
  • Opracowanie materiałów drukowanych i materiałów POS oraz nadzór nad ich produkcją
  • Współpraca z projektantami / architektami wnętrz, agencjami reklamowymi oraz bloggerami
  • Przygotowanie i organizacja szkoleń/prezentacji produktowych dla sieci dystrybucji, architektów i innych zdefiniowanych grup docelowych
  • Analiza konkurencji, danych rynkowych i trendów
  • Współpraca z innymi działami firmy, w ramach działań marketingowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym

Profil kandydata

  • 10-letnie doświadczenie w marketingu, w tym min. 3 lata w roli managera zespołu, idealnie w branży wykończeniowej/DIY
  • Poparte sukcesami doświadczenie w budowaniu strategii i egzekucji komunikacji marki (social media, e-mail marketing, strony www, content marketing)
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem digital marketingu (AdWords, e-mail marketing, działania CRM)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji
  • Silne zorientowanie na realizację celów i zespołowe poszukiwanie rozwiązań
  • Dokładność, silne poczucie estetyki oraz oko do szczegółów
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa własna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie branżą wyposażenia wnętrz, zmysł estetyczny
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Praca w przyjaznym, rodzinnym środowisku pracy
  • Konkurencyjny pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w południowo-zachodniej części Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page