Marketing Manager (Real Esate Fund)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Marketing Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego - w związku z rozwojem portfela, szukamy osoby na stanowisko Marketing Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za opracowanie oraz nadzór nad wdrożeniem strategii portfela.

Opis stanowiska

  • Współpraca z zespołem Asset Managementu w zakresie opracowania strategii oraz biznesplanu dla portfela nieruchomości komercyjnych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie strategii marketingowej oraz PR
  • Nadzór nad funkcjonowaniem zewnętrznych firm zarządzających portfelem
  • Opracowanie oraz kontrola budżetów marketingowych
  • Ścisła współpraca z zespołem Leasingu oraz Asset Managementu
  • Bieżąca analiza rynku, trendów oraz proponowanie nowych rozwiązań poprawiających efektywność portfela
  • Udział w wydarzeniach branżowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, PR lub pokrewne)
  • Minimum 5-8 lat doświadczenia w obszarze marketingu na rynku nieruchomości komercyjnych
  • Bardzo dobra znajomość marketingu w obszarze nieruchomości handlowych
  • Umiejętność analizy danych, formułowania strategii oraz rozwiązań
  • Doświadczenie w planowaniu budżetu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, nieszablonowe podejście do rynku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę w stabilnym funduszu inwestycyjnym
  • Pracę na wymagającym portfelu nieruchomości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page