Marketing Manager Capital Markets Europe

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to nowo-tworzone stanowisko, które będzie dawało możliwość ogromnej przestrzeni w kreatywnej pracy pod kątem Marketingu projektów inwestycyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie miała unikalną okazję pracować w Warszawie (brak wymogu podróżowania), ale angażować się w cross-europejskie projekty inwestycyjne. Będzie w pełni odpowiedzialna za przygotowanie memorandów inwestycyjnych kierowanych do Klientów/Inwestorów.

Odpowiedni kandydat dołączy do europejskiego zespołu Capital Markets i będzie współpracował z pozostałymi działami operacyjnymi Grupy na terenie całej Europy.

Idealna rola dla ambitnej osoby, z nietuzinkową nutą kreatywności, która chce zaangażować się w szeroko rozumiany research dotyczący sektorów obsługiwanych przez Grupę, wyciągać wnioski i przekładać je na przekazy i działania Marketingowe, które przekonają Klienta/Inwestora do zaangażowania w kolejne inwestycje proponowane przez Grupę.

Mile widziane doświadczenie w podobnym zakresie obowiązków w: Private Equity, Consulting oraz agencje nieruchomości.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Grupy, znanego dewelopera i inwestora z branży nieruchomości, lidera w swoich sektorach, z uwagi na rozwój w Polsce, ale również w Europie, szukam osoby na stanowisko Marketing Manager Capital Market Europe, która będzie wspierać rozwój w 10ciu krajach.

Opis stanowiska

  • Współpraca i aktywne wsparcie europejskiego zespołu Capital Markets,
  • Przygotowanie syntetycznych investment memorandums w języku angielskim,
  • Indywidualnie dla każdego projektu inwestycyjnego budowanie argumentacji , pitch inwestorski na podstawie elementów uzyskanych w innych zespołach wewnątrz Grupy oraz elementów dostępnych ogólnie,
  • Analiza raportów rynkowych oraz research związany z danym projektem inwestycyjnym,
  • uproszczona analiza biznesowa, wyciąganie odpowiednich wniosków, sprawdzenie adekwatności do oczekiwań Inwestorów/Klientów
  • Formułowanie kluczowych punktów sprzedaży,
  • Synteza różnorodnych parametrów projektu (komercyjnych, technicznych , finansowych), jego otoczenia, tła rynkowego, odniesienia do konkurencji, popytu inwestorskiego,
  • Estymacja i uwzględnienie parametrów ryzyka,
  • Tworzenie memorandums inwestycyjnych atrakcyjnych w treści i formacie, która skutecznie dotrze do Inwestorów/Klientów,
  • Monitorowanie rynku inwestycji, użytkowników i dostawców podobnych obiektów ,

Profil kandydata

Rekrutacja na to stanowisko cechuje się dużą otwartością na profile osób. Najważniejszym kryterium będzie element kreatywności i chęć zdobywania wiedzy, wykorzystania jej do odpowiednich argumentów w memorandum ale:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach w branży: private equity, consulting, agencje nieruchomości, inwestorzy/deweloperzy,
  • Doświadczenie w pracy nakierowanej na efekt,
  • Niezbędna wysoka dbałość o estetyczna, wizualna jakość memorandums,
  • Umiejętność obsługi Adobe Acrobat , PowerPoint,
  • Lekkie pióro, szlif językowy dokumentów możliwy przez zewnętrznego native speakera,
  • Rozumienie podstawowych aspektów finansowych business planu
  • Umiejętność współpracy z zespołami wewnętrznymi odpowiedzialnymi za przygotowanie inwestycji, zewnętrznych dostawcami raportów rynkowych i elementów grafiki do wykorzystania w memorandums,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy i syntezy danych, wyciągania wniosków i przekucie ich w odpowiednie argumenty marketingowe,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności koordynacji wielu projektów jednocześnie,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę dla leadera w sektorze, mozliwości pracy międzynarodowej na unikatowych projektach, możliwość rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wniesionej wartości dodanej, bonusy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page