Marketing Manager B2B

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży wyposażenia wnętrz

Poszukujemy w tej chwili osoby na stanowisko Marketing Managera, który będzie odpowiedzialny za obszar komunikacji z klientem biznesowym.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie komunikacją marketingową
  • Odpowiedzialność za obszar trade marketingu, tworzenie materiałów reklamowych
  • Współpracę z zewnętrznymi partnerami oraz klientami wewnętrznymi – codzienna współpraca z działem sprzedaży
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów lub usług
  • Inicjowanie, planowanie i organizacja kampanii promocyjnych na podległym obszarze, ustalanie ich harmonogramu
  • Organizacja eventów oraz koordynacja udziału w targach, szkoleniach i konferencjach
  • Systematyczna analiza i ewaluacja efektywności prowadzonych działań
  • Bieżące kontrolowanie wykorzystania budżetu marketingowego

Czego oczekujemy?:

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w modelu B2B
  • Wysokorozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia i chęci pracy z danymi liczbowymi
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Inicjatywy oraz kreatywności
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Samodzielność i odpowiedzialność za
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Dużą elastyczność i samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Devire Devire Devire Devire