Market Intelligence Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma FMCG. Szukamy obecnie kandydata / kandydatki na stanowisko:

Market Intelligence ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza danych i trendów rynkowych na podstawie danych wewnętrznych i zewnętrznych (AC NIelsen, dane odsprzedażowe od dytrybutorów/retailerów typu Żabka, carrefour, JMD),
  • Opracowanie rekomendacji biznesowych w oparciu o dane,
  • Przygotowanie raportów i ich prezentacja na potrzeby Zarządu i Senior Managerów (Sprzedaż, Trade-marketing, Marketing),
  • Analiza sytuacji rynkowej marek firmy, identyfikacja szans i zagrożeń, idealnie proponowanie głębszych insightów,
  • Ewaluacja aktywności promo marek,
  • Bieżąca współpraca z działami sprzedaży i marketingu,
  • Odpowiedzialność za bieżącą współpracę z agencjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w obszarze analiz / insightów biznesowych,
  • Doświadczenie w prezentowaniu danych i rekomendacji przed Top Managementem, również międzynarodowym,
  • Znajomość systemów AC NIelsen,
  • Co najmniej dobra (a preferowana bardzo dobra) znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (umiejętność dopasowania stylu komunikacji do rozmówcy),

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu biznesowym
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Pracę hybrydową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.