Manager Zespołu Zarządzania Ryzykiem Nadużyć

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmy doradczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Zespołu Zarządzania Ryzykiem NadużyćMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie projektów z zakresu informatyki śledczej, zapobiegania, monitorowania i wykrywania nadużyć oraz nieprawidłowości;
  • Praca w zespołach projektowych zaangażowanych w doradztwo informatyczne;
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze finansów i ryzyka;
  • Udział w projektowaniu procesów i systemów IT wspierających monitorowanie i zarządzanie procesami biznesowymi oraz w obszarze zabezpieczeń przychodów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, w szczególności związanymi z analizą danych i zarządzaniem dużymi wolumenami danych;
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów wykrywania nadużyć po stronie bankowości i/lub firm doradczych;
  • Znajomość budowy modeli predykcyjnych, statystyki i narzędzi wykorzystywanych do tego celu;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych (SQL, Excel, Access);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonometria, finanse, matematyka, bankowość);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Ponadprzeciętne umiejętności analityczne;
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole  ekspertów;
  • Uczestnictwo w projektach doradczych dla globalnie operujących firm;
  • Pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne i technologiczne);
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.