Manager VAT Compliance - Consulting Company

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się w renomowanej średniej wielkości na rynku polskim firmie doradczej. Do jej głównych obowiązków będzie należeć koordynowanie i zarządzanie projektami związanymi z rozliczeniami VAT klientów zagranicznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma doradcza, która na polskim rynku jest średniej wielkości. Organizacja ze względu na swój stały rozwój poszukuje zmotywowanej do zmian zawodowych osoby na stanowisko Managera do zespołu VAT Compliance.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i zarządzanie projektami związanymi z rozliczeniami VAT klientów zagranicznych
  • Nadzór nad procesem weryfikacji faktur i dokumentów źródłowych pod kątem ich zgodności z polskimi przepisami
  • Nadzór nad procesem i przygotowywanie raportów Intrastat
  • Obsługa kontroli oraz wezwań organów podatkowych
  • Współpraca z klientami w celu potwierdzenia poprawności rozliczania podatku VAT
  • Analizowanie księgowań transakcyjnych pod kątem zgodności z przepisami i wykrywanie błędów
  • (Opcjonalnie) Koordynowanie i zarządzanie projektami doradztwa podatkowego w zakresie VAT'u
  • Nadzór merytoryczny nad projektami oraz koordynowanie pracy konsultantów
  • Budowanie oraz rozwijanie relacji z istniejącymi klientami

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia zdobytego w firmie doradczej lub wewnętrznym zespole doradczym w zakresie VAT Compliance
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość deklaracji VAT-7, VAT-UE (znajomość raportowania intrast i systemów księgowych mile widziana)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwijania się w zakresie zarządzania zespołem, zarządzania relacjami z klientami oraz otwartość na nabywanie nowej wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego

Oferujemy

  • Praca ze świetnymi merytorycznie i zaangażowanymi osobami w zespole
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę 13 000 - 17 000 PLN Brutto
  • Ciekawe projekty doradcze oraz praca z międzynarodowymi klientami
  • Standardowe benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta multisport itp.), ale również możliwość skorzystania z płatnego dwumiesięcznego sabbatical'a i integracyjne wyjazdy zagranicę
  • Hybrydowy system pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page