Opis stanowiska pracy

Zapraszamy Cię jeżeli:

• Potrafisz zorganizować swój czas i dotrzymywać założonych terminów

• Jesteś komunikatywną osobą

• Proces sprzedaży nie jest Ci obcy

• Potrafisz poruszać na rynku energetycznym, znasz produkty i innowacyjne rozwiązania

• Szybko się uczysz

• Masz doświadczenie w negocjacjach, przygotowaniu umów, prowadzeniu prezentacji

• Jesteś osobą samodzielną

Wymagamy:

• Doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B – mile widziana branża energetyczna

• Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych

• Orientacja na realizację celów biznesowych

• Biegłość w prowadzeniu prezentacji

• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

• Dobra znajomość języka angielskiego

Nasza oferta:

• Umowa o pracę lub B2B

• Narzędzie: smartphone, komputer, samochód

• Prywatna opieka medyczna

• Wyjazdy/spotkania integracyjne

• Świetna atmosfera

• Dostęp do szkoleń i warsztatów umożliwiający rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji

• Dodatkowe wynagrodzenie oparte o prowizje i premię

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi