Manager Sprzedaży (TSL) - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy z branży TSL, która oferuje pełen zakres usług logistycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Opis zadań:

Aktywna sprzedaż usług transportu morskiego/kolejowego.

Pozyskiwanie oraz obsługa klientów.

Prowadzenie negocjacji handlowych.

Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów.

Realizacja założonych planów sprzedaży.

Wsparcie operacyjne zespołu.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie sprzedaży usług transportu morskiego/kolejowego.

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1.

Doświadczenie zawodowe w organizacji zamówień z/do Chin.

Umiejętność komunikacji, nawiązywania relacji oraz samodzielność.

Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Motywacyjny system prowizyjny.

Pakiet benefitów oraz narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,.

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach międzynarodowej firmy.

Realny wpływ na kształt działania organizacji.

Samodzielne stanowisko.

Siedziba firmy w Warszawie.

Szybki proces rekrutacyjny.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Logistyka , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców