Manager Podatkowy ds. systemów IT - praca zdalna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Projekty dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych ( również międzynarodowo) automatyzujące rozliczenia podatkowe w zakresie VAT, PIT,CIT na dużą skalę.

  • Wdrażanie narzędzi
  • Usługi z zakresu tworzenia i testowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)
  • Usługi z zakresu określania i weryfikacji wdrożenia wymagań podatkowych i
  • księgowych w systemach ERP

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider w branży konsultingowej.

Opis stanowiska

  • wdrażanie i wsparcie aplikacji raportowych
  • aktywne promowanie, sprzedaż i oferowanie usług zespołu w ramach zapytań klientów
  • współpraca z klientem w obszarze identyfikacji wymagań biznesowych
  • aktywny udział w zapewnieniu odpowiedniej jakości wyrobów
  • analizy i doradztwo w obszarze optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedlenia w narzędziach informatycznych

Profil kandydata

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe we wdrażaniu, wsparciu, rozwoju
  • i/lub eksploatacji systemów informatycznych (ERP lub raportowe aplikacje
  • podatkowe)
  • doświadczenie w obszarze finansów, podatków lub księgowości
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2+) - praca również w międzynarodowym rodowisku
  • chęć rozwoju w zakresie: procesów międzynarodowych rozliczeń podatkowych,obsługiwanych systemów ERP i technologii budowy aplikacji podatkowych, obsługiwanych systemów ERP i technologii budowy aplikacji podatkowych
  • zdolności analityczne
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

Dodatkowo :

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla sprawozdawczości podatkowej lub innych obszarów
  • doświadczenie w rozliczaniu podatków międzynarodowo, szczególnie VAT

Oferujemy

  • praca zdalna
  • umowa b2b
  • praca w dużej, międzynarodowej organizacji
  • szerokie możliwości rozwoju
  • świetny zespół stawiający na wzajemne wsparcie
  • praca przy projektach dla znanych światowych marek
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page