Manager Kliniki

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119139

Dla naszego klienta kliniki medycyny estetycznej poszukujemy:

Zakres obowiązków:
• Organizacja i zarządzanie Kliniką oraz współpraca z Zarządem spółki
• Planowanie harmonogramów lekarzy i personelu
• Monitorowanie listy płac, urlopów oraz umów
• Zarządzanie sprzedażą / inicjatywy sprzedażowe
• Rozwój nowych produktów we współpracy z lekarzami i personelem
• Organizacja i zarządzanie relacjami z klientami
• Nadzór nad finansami we współpracy z firmą księgową
• Współpraca z innymi działami kliniki

Wymagania:
• Doświadczenie na analogicznym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży medycznej
• Umiejętność zarządzania, motywowania i organizacji pracy zespołu
• Samodzielność
• Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Darmowe zabiegi kosmetyczne
• Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland