Manager Działu Prawnego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - instytucji finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Działu PrawnegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa korporacyjna spółki, w tym kompleksowa pomoc w przygotowaniu i podejmowaniu uchwał organów statutowych, organizacji posiedzeń, walnych zgromadzeń, zgłaszaniu zmian do KRS itp
  • Doradztwo prawne na rzecz Zarządu i innych komórek organizacyjnych
  • Przygotowywanie opinii prawnych
  • Opiniowanie umów i innych dokumentów
  • Koordynacja działań prawnych i compliance związanych ze zmianami organizacyjnymi w Spółce, w tym współpraca z kancelariami prawnymi
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem prawników
  • Sygnalizacja zmian w otoczeniu regulacyjno–prawnym istotnych z perspektywy funkcjonowania Spółki oraz wsparcie w zakresie zarządzania ryzykami prawnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze
  • Uprawnienia Radcy Prawnego lub Adwokata
  • Minimum 5-letnie doświadczenie pracy w charakterze prawnika w instytucji finansowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem prawników
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość prawa rynku kapitałowego, prawa cywilnego oraz prawa handlowego;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej instytucji finansowej
  • Dużą samodzielność w realizacji celów biznesowych
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Warszawy (300 m od Pałacu Kultury)
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.