Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Manager Działu Planowania i Analiz

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba będzie koordynować pracę 3 osobowego zespołu analityków oraz będzie mogła samodzielnie przygotowywać szczegółowe analizy i rekomendacje dla Zarządu spółki oraz właścicieli w Wielkiej Brytanii.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, części międzynarodowej firmy z branży rozrywkowej / filmowej poszukujemy analitycznej i lubiącej cyfry osoby, która obejmie stanowisko Koordynatora Zespołu Planowania Finansowego i Analiz. Poszukiwana osoba będzie mogła samodzielnie przygotowywać szczegółowe analizy i rekomendacje dla Zarządu spółki oraz właścicieli w Wielkiej Brytanii oraz kontrolować pracę 3 osób.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy podległych analityków
  • Sporządzanie okresowych raportów z bieżącej działalności spółki na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Współpraca z zespołem zajmującym się Sprzedażą oraz Pricingiem
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem spółki
  • Przygotowywanie długoterminowych prognoz finansowych i związanych z nimi biznes planów, budżetów oraz reforecastów
  • Analiza projektów rozwoju biznesu
  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie systemów monitorowania wskaźników efektywności działania spółki
  • Monitorowanie oraz bieżąca analiza kosztów w celu ich optymalizacji i efektywnego wykorzystania środków finansowych
  • Przygotowanie prezentacji finansowych dla organów nadzorczych spółki

Profil kandydata

Minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisko w obrębie FP&A, Kontrolingu, Dziale Raportowania Finansowego w spółce międzynarodowej,

Język angielski na poziomie bardzo dobrym (regularna współpraca z UK)

Doświadczenie w branży o dużym wolumenie sprzedaży / biznesie detalicznym będzie atutem

Dostępność w ciągu maksymalnie 1 miesiąca będzie atutem

Oferujemy

Firma oferuje możliwość pracy w dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju kompetencji managerskich zapewniając jednocześnie podejście hands-on / zadania analityczne.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Centrum Warszawy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse