Manager Działu Planowania i Analiz

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie koordynować pracę 3 osobowego zespołu analityków oraz będzie mogła samodzielnie przygotowywać szczegółowe analizy i rekomendacje dla Zarządu spółki oraz właścicieli w Wielkiej Brytanii.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, części międzynarodowej firmy z branży rozrywkowej / filmowej poszukujemy analitycznej i lubiącej cyfry osoby, która obejmie stanowisko Koordynatora Zespołu Planowania Finansowego i Analiz. Poszukiwana osoba będzie mogła samodzielnie przygotowywać szczegółowe analizy i rekomendacje dla Zarządu spółki oraz właścicieli w Wielkiej Brytanii oraz kontrolować pracę 3 osób.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy podległych analityków
  • Sporządzanie okresowych raportów z bieżącej działalności spółki na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Współpraca z zespołem zajmującym się Sprzedażą oraz Pricingiem
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem spółki
  • Przygotowywanie długoterminowych prognoz finansowych i związanych z nimi biznes planów, budżetów oraz reforecastów
  • Analiza projektów rozwoju biznesu
  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie systemów monitorowania wskaźników efektywności działania spółki
  • Monitorowanie oraz bieżąca analiza kosztów w celu ich optymalizacji i efektywnego wykorzystania środków finansowych
  • Przygotowanie prezentacji finansowych dla organów nadzorczych spółki

Profil kandydata

Minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisko w obrębie FP&A, Kontrolingu, Dziale Raportowania Finansowego w spółce międzynarodowej,

Język angielski na poziomie bardzo dobrym (regularna współpraca z UK)

Doświadczenie w branży o dużym wolumenie sprzedaży / biznesie detalicznym będzie atutem

Dostępność w ciągu maksymalnie 1 miesiąca będzie atutem

Oferujemy

Firma oferuje możliwość pracy w dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju kompetencji managerskich zapewniając jednocześnie podejście hands-on / zadania analityczne.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Centrum Warszawy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page