Manager Działu Konsolidacji Sprawozdań Finansowych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat będzie ściśle współpracować z Zarządem i będzie w pełni zaangażowany we wszystkie sprawy biznesowe.

Informacje o kliencie

Dla Klienta z sektora odnawialnych źródeł energii poszukujemy Kandydata na stanowisko Managera Działu Konsolidacji Sprawozdań Finansowych.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad przygotowaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF / IFRS) w celu publikacji na GPW,
  • Nadzór nad przygotowaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla Zarządu włączając w to analizy na potrzeby zarządcze oraz analizy na potrzeby budżetowania,
  • Przygotowywanie analiz w oparciu o skonsolidowane dane finansowe dla banków zapewniających finansowanie dla Grupy,
  • Współpraca z audytorem w procesie półrocznego przeglądu oraz audytu rocznego skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań skonsolidowanych zgodnie z MSSF
  • Znajomość sporządzania sprawozdań finansowych dla spółek notowanych na GPW
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju w firmie o znanej i uznanej marce na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, elastyczny czas pracy)
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page