Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować:

  • Realizacja strategii sprzedaży zintegrowanych usług FM (utrzymanie czystości, ochrona, zarzadzanie nieruchomościami);
  • Reprezentacja Firmy na rynku podmiotów publicznych;
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów na rynku zamówień publicznych;
  • Rozwój biznesu i realizacja celów sprzedażowych w kanale B2B poprzez poszukiwanie i rozwój współpracy z partnerami handlowymi;
  • Współpraca z klientami poprzez nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji i warunków współpracy.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług FM w kanale klientów publicznych,
  • Mile widziane wykształcenie w zakresie ekonomii, prawa lub zamówień publicznych,
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu całych postępowań przetargowych, tj. weryfikacja SIWZ, przygotowanie kalkulacji, złożenie kompletnej oferty zamawiającemu, bieżące monitorowanie postępowania,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność pisania pism do zamawiającego,
  • Przedsiębiorczość i pasja w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji z klientami, komunikatywność i otwartość,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku,
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne stanowisko stacjonarne w dobrze skomunikowanym biurze w Warszawie,
  • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania,
  • Sprawny system zarzadzania, raportowanie bezpośrednio do Prezesa,
  • Możliwość rozwoju i zbudowania zespołu wraz z rozwojem firmy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku.

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość... procesu rekrutacji: praca w służbie człowiekowi.

...Naszym celem jest łączenie ludzi, zgodnie z ich wartościami i oczekiwaniami...

- Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.
- Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.
- Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy.
- Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.
- Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.
- Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

Nasze usługi wyróżnia:

- partnerskie podejście do biznesu,
- bliską współpracę z Klientem-Partnerem,
- stosowanie zaawansowanych metod poszukiwania i selekcji Kandydatów.

Poprzez członkostwo w BNI - największej sieci networkingowej na świecie – rozszerzamy nieustannie sieć skutecznych rekomendacji biznesowych i osobistych, co wzmacnia naszą wiarygodność.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Biuro / Dokumentacja