Manager ds. Sprzedaży - energia elektryczna

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą oraz dystrybucją energii elektrycznej dla centrów handlowych, budynków biurowych, obiektów przemysłowych i centrów logistycznych na terenie całego kraju, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

Będziesz odpowiadał za realizację strategii sprzedażowej energii elektrycznej dla klientów zewnętrznych (B2B), aktywne pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski, poszerzał wiedzę i zdobywał informacje rynkowe, opracowywał i kierował ofertami handlowymi dla stałych oraz nowych klientów, a także aktywnie uczestniczył w poszerzaniu portfolio firmy.

Nasz Klient oczekuje:

  • Doświadczenia w branży energii elektrycznej oraz sprzedaży B2B
  • Umiejetności prowadzenia prezentacji oraz zbierania danych z rynku
  • Wykształcenia wyższego - mile widziane wykształcenie techniczne
  • Zainteresowania branżą real estate
  • Chęci uczestniczenia w rozwoju firmy oraz działu sprzedaży
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Dyspozycyjności do podróży służbowych
  • Komunikatywności oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Gotowości do podejmowania nowych wyzwań zawodowych

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach biurowych
  • Realny wpływ na dalszych rozwój firmy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena