Manager ds. serwisu IT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Kierowanie działem helpdesk oraz zespołem ds. serwisu i zakupów IT
  • Transport & Distribution

Informacje o kliencie

Transport & Dystrybucja

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • Kierowanie Działem Helpdesk (1sza i 2ga linia wsparcia) oraz Zespołem ds. Serwisu i Zakupów IT (ok. 10 osób) oraz wyznaczanie celów i nadzór nad realizacją KPI działu
  • Wdrożenie nowych usprawnień oraz procesów w dziale Service Desk
  • Współpracę z innymi działami w Pionie Informatyki w zakresie dostarczania rozwiązań IT dla biznesu
  • Zarządzanie problemami i przekazywaniem eskalacji do pozostałych działów w Pionie Informatyki
  • Koordynowaniem procesów Incident Management oraz Problem Management
  • Monitorowanie i raportowanie parametrów SLA dla usług świadczonych przez Pion Informatyki
  • Nadzór nad procesem zamawiania i zakupu oprogramowania oraz sprzętu IT
  • Budowanie zaangażowania działu w realizację zadań oraz rozwojem kompetencji pracowników działu

Profil kandydata

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem oraz zarządzaniu kontaktami z dostawcami
  • Decyzyjność w kontekście rozwoju narzędzi IT oraz pełnej odpowiedzialności za swoje działania
  • Dynamicznej osobowości cechującej się silną orientacją na ciągłe ulepszanie procesów Service Desk, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu
  • Bardzo dobrej znajomości ITIL, popartej certyfikatem
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących szeroko rozumianych technologii informatycznych (Active Directory, komputery, drukarki, urządzenia mobilne, systemy operacyjne, pakiety biurowe, poczta elektroniczna, sieci LAN oraz WiFi, zasilanie gwarantowane, itp.)
  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywności i chęci rozwoju osobistego
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page