Manager ds. Projektów

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie analiz strategicznych i trendów rynkowych zmierzające do wypracowania propozycjami zmian w firmie, w tym monitoring rynku, analizy konkurencji i benchmarking
  • prowadzenie i rola lidera dla strategicznych projektów angażujących wiele funkcji w banku
  • monitoring realizacji projektów strategicznych w banku
  • weryfikacja i challenge założeń modeli finansowych na proponowane w firmie rozwiązania
  • tworzenie wycen celów akwizycyjnych
  • przygotowywanie prezentacji i analiz na potrzeby Zarządu Banku i Rady Nadzorczej

Nasze oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale strategii / PMO / analiz lub doradztwa strategicznego w jednej z firm Big4, instytucji finansowej  - warunek konieczny
  • biegła znajomość pakietu MS Office (doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji strategicznych, pogłębionych analiz danych, zestawień i raportów)
  • doświadczenie z pracy w banku w budowaniu strategii, analizach rynkowych, procesach inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • biegła znajomość języka angielskiego

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę w dynamicznym środowisku, w którym będziesz mieć realny wpływ na kształt organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.