Manager ds. Logistyki i Zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG aktualnie mamy przyjemność poszukiwać osoby na stanowisko:

Manager ds. Logistyki i ZakupówMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżący nadzór nad zespołami pracowników oraz procesami z obszarów: planowania produkcji, zapotrzebowania i zakupów, magazynów, transportu do klientów,
  • Ustalanie planów produkcji w oparciu o plany sprzedaży oraz z uwzględnieniem efektywnego wykorzystania linii produkcyjnych,
  • Analiza potrzeb zakupowych, nadzorowanie bieżącego procesu zaopatrywania oraz redukowanie kosztów poprzez racjonalną gospodarkę magazynową,
  • Współpraca z dostawcami, negocjowanie i zawieranie kontraktów zakupowych dotyczących surowców, materiałów, opakowań, towarów handlowych, części zamiennych, mediów i usług dla zakładów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcji żywności,
  • Wiedza z zakresu planowania produkcji, logistyki i magazynowania,
  • Bardzo dobra znajomość SAP moduł EWM i MM,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i potwierdzone sukcesy negocjacyjne,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatkowe benefity ((m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS, paczki produktów)
  • Auto służbowe;
  • Atrakcyjny system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.